البـرز، فردیس، شهرک وحدت،
بلوار یخ، خیابان سوم غربی، پلاک ۸۰، طبقه ۱
۳۶۶۶۸۳۲۸ ۰۲۶
۵۶۶۶۸۳۲۸ ۰۹۳
info@web-city.ir
support@web-city.ir

بهبود رتبه سایت به کمک Google+

بهبود رتبه سایت به کمک Google+

زمانی که Google+ وارد بازار شد ، تغییرات بسیار زیادی را در بهینه سازی وب سایت ایجاد نمود. از همان ابتدا هم موتورهای جستجو ، چندان به backlink ، وب سایت ها اهمیت نمی دادند.

عوامل شخصی ، به تحقیقات اضافه شد. تجارت های کوچک بعد از ۱۸ ماه ، با این عوامل جدید کار کردند و ترافیک در وب سایت را افزایش دادند. آن ها ، ارسال مطالب مفید را در راستای اهداف خود قرار دادند.

در این مقاله از سلسله مقاله های طراحی سایت و سئو و بهینه سازی سایت که در شرکت طراحی وب سایت وب شهر نیز برای شما خوانندگان عزیز و طراحان وب سایت عزیر تهیه و تدوین شده است قصد داریم تا شما را با این ترفندهای شبکه اجتماعی Google+ آشنا نماییم تا در نهایت بازدید کننده و رتبه وب سایت شما در موتورهای جستجو نیز افزایش پیدا نماید. این مقاله میتواند در راستای بهینه سازی سایت یا همان SEO نیز برای شما طراحان عزیز نیز مفید باشد.

در قسمت زیر ، ما یک سری پیشنهادات در اختیار شما قرار می دهیم که بر مبنای چگونگی کارکرد Google+ با ترافیک وب سایت شما میباشد.
شما از همان ابتدا ، باید راجع به موتور جستجوی Google+ فکر کنید ، دقیقا مثل وب. من می دانم که این کار کمی مبهم است. به خاطر همین ، من با توجه به پاراگراف های زیر ، این مفهوم را برای شما شفاف می کنم.

قبل از اینکه Google+ وارد بازار شود ، تراقیک تحقیقاتی ، الگوی پیش بینی شده ای داشت ، در حالی که Google توانست کاملا ثابت ، الگوریتم های خود را تغییر دهد ، Google، تفکر زیر را با جریان پیش بینی شده ای ایجاد کرد:

keywords + backlink + محتوای مطلب + رقابت = برد

عصر Google+ ، کاملا این نگرش را تغییر داد. در نتیجه، شما را با ترافیک بیشتری در وب سایت خود رو به رو کرد.
به سابقه Google+ نگاهی بیاندازید که چگونه می تواند ترافیک را در وب شما افزایش دهد. سایتی که مطابق با قوانین گوگل طراحی شود و هیچ سابقه ای نداشته باشد ، به طبع با ترافیک توده ای برخورد می کند.

حال ، می توان به این نتیجه رسید که هر چقدر شما به سایت خود توجه بیشتری داشته باشید ، مطمنا به ترافیک بیشتری خواهید داشت.
شما باید در Google+ ، با بازار ارتباط داشته باشید. البته این امر می تواند ترافیک بیشتری در وب سایت شما ایجاد کند. هر چه شبکه Google Plus شما بزرگتر باشد ، به طبع ، تغییرات ایجاد شده منجر به ایجاد ترافیک بیشتری خواهند شد.

بنابراین ، چگونه کارفرمایان جدیدی ، این کار را بدون هیچ وسواس کاری انجام می دهند؟ خوب ، شما در وهله اول باید ، در کار خود حساسیت به خرج داده و موشکافانه کار خود را انجام دهید. سپس می توانید با کارفرمایان زیادی در Google Plus ، کار کنید.

۳ روش برای بهبود کار با Google+ جهت افزایش ترافیک در موتور های جستجو

در ابتدا ، با بازار مورد نظر خود در Google+ ارتباط برقرار کنید. سپس circle را به آن اضافه کنید. روشی ساده برای انجام این کار ، افزودن circle های است که سایر کابران در Google+ ، آن ها را به اشتراک می گذارند. شما با افراد زیادی رو به رو می شوید که circle خود را دارند. جالب اینجاست که شما می توانید کاملا رایگان از circle های آن ها استفاده کنید.

شما می توانید این circle ها را به لیست circle های خود اضافه کنید. بهترین منبعی که می توان به circle های به اشتراک گذاشته شده ، دسترسی پیدا کرد ، Public Circles می باشد.

سپس شما باید به انجمنGoogle+ ملحق شوید. اگر شما تمایل دارید تا به بهترین آینده نگری درطراحی وب سایت خود برسید ، می توانید با ملحق شدن به انجمن های Google+ ، فرآیند طراحی خود را توسعه دهید. اگر شما تا به حال در گروه های Facebook ، عضو نشدید ، می توانید به Google + ملحق شده و به آسانی از آن استفاده کنید.

در مرحله بعدی ، در Google Authorship ثبت نام کنید. یکی از کار هایی که گوگل انجام می دهد تا به طراحان وب سایت خود کمک کند ، ارتقای جستجوی های شخصی مرتبط با Google Authorship می باشد. Google Authorship ، با سایت و مطالب آن ، ارتباط برقرار کرده تا وضعیت گوگل شما را به عنوان یک طراحی حرفه ای در وب سایت ، مد نظر قرار می دهد. اگر شما چندین وب سایت طراحی کردید ، پس با این کار می توانید مهارت طراحی خود را بالا برده و در نتیجه در حوزه موتور جستجوی گوگل ، خودی نشان دهید.

البته این ایده ، هنوز در مراحل اولیه قرار دارد. شما باید هر چه بیشتر ایده های خود در طراحی وب سایت افزایش دهید و با انجام این کار می توانید چندین وبلاگ و یا وب سایت با کارایی و تاثیر پذیری بیشتری در گوگل، طراحی کنید.

Google+ ، ایده خود را راجع به اینکه چگونه می توان ، ترافیک های جستجو را افزایش داد ، تغییر داد. Google+ فرصت های بسیار ارزشمندی را پیش روی شما طراحان وب سایت قرار می دهد و حتی شما می توانید با ترافیک بیشتری از آن، برای طراحی وب سایت و درنتیجه پیشبرد تحقیقات خود استفاده کنید.
آیا وب سایت شما افزایش ترافیک Google+ داشته است؟ آیا با ثبت نام در Google+ ، وب سایت شما روند رو به رشدی داشته است؟

*** اهیمت شبکه های اجتماعی امروز خیلی بیشتر از گذشته شده است و یکی از مهمترین شبکه های اجتماهی +Google می باشد، سعی کنید با افزایش فعالیت در شبکه های اجتماعی به ویژه Google+ رتبه سایت خود را بهبود ببخشید و نتایج بهتری در رتبه سئو سایت خود و رتبه در شبکه های اجتماعی داشته باشید.


حمیدرضا عباسی هستم، کارشناس نرم افزار و دانشجوی کارشناسی ارشد تجارت الکترونیک، طراح و توسعه دهنده وب سایت و متخخص سئو، از سال ۹۰ به صورت حرفه ای شروع به فعالیت در زمینه طراحی وب سایت کردم و بسیار علاقه مند و مشتاق به استفاده از تکنولوژی های جدید و بروز در زمینه طراحی وب سایت و تجارت الکترونیک هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *