البـرز، فردیس، شهرک وحدت،
بلوار یخ، خیابان سوم غربی، پلاک ۸۰، طبقه ۱
۳۶۶۶۸۳۲۸ ۰۲۶
۵۶۶۶۸۳۲۸ ۰۹۳
info@web-city.ir
support@web-city.ir

سئو در تهران

سئو در تهران

بهینه سازی سایت و سئو در تهران

اگر شما ساکن استان تهران و شهرهای تهران هستید و دارای کسب وکاری که نیازمند ارتقا آن می باشید باید به این نکته توجه داشته باشید که خیلی از کاربران و یا مشتریان شما برای یافتن خدمات شما از طریق جستجو در گوگل اقدام می نمایند. و آنها می خواهند خدمات و محصولات خود را در شهر و استان خود بیابند در جستجوی خود آن را ذکر می نمایند فرض کنید شما دنبال شرکت طراحی سایت در تهران و یا سئو در تهران هستید مسلما چون می خواهید با شرکت های تهران همکاری نمایید و باید در جستجوی خود عبارت در تهران را ذکر نمایید تا گوگل با توجه به الگوریتم های خود شرکت هایی را که فعالیت آنها در زمینه سئو می باشد و در تهران فعالیت می نمایند را برای شما نمایش می دهد. بنابراین برای اینکه شما بتوانید مشتریان خود را به سمت سایت جذب نمایید و آنها را به فروش تبدیل نمایید باید به این نکته توجه بفرمایید که در چه کلمات کلیدی باید جایگاه کسب نمایید.


سئو و بهینه سازی سایت

کسب و کار خو را به سطح بالاتر ببرید

وب شهر می تواند رتبه موتورهای جستجو و ترافیک سایت هر شرکت و کسب و کاری را افزایش دهد. تخصص تیم فنی و مجرب ما را قادر می سازد تا با موفقیت پاسخگوی نیازهای شرکت ها و کسب و کارهایی با وب سایت های پیچیده در صنایع رقابتی باشیم.


آنالیز سئو وب سایت

برای شروع ما وب سایت را آنالیز و تجزیه و تحلیل می کنیم، و به صورت یک طرح گام به گام کلمات کلیدی وب سایت شما و نحوه برقراری ارتباط موثر کلمات کلیدی با موتورهای را بررسی می کنیم. هدف نهایی ما افزایش بازدید کننده و تبادلات بالاتر و فروش بیشتر و هر آنچه موجب موفقیت مشتریان است.


سئو و بهینه سازی سایت


خدمات سئو


سئو در صفحه و خارج از صفحه

هدف از بهینه سازی در صفحه و خارج از صفحه (on page and off page optimization) تولید یک موضوع سازگار با کلمات کلیدی مورد نظر شما است. موتور جستجو یک ربات است، نه یک انسان است … و در نتیجه، شما باید روند ثابت شده ما برای آموزش ربات طوری که پیشرفت وب سایت شما را به ارمغان آورد، را دنبال کنید، تا زمانی که مشتریان بالقوه شما در حال جستجو کلمات کلیدی مربوط کسب و کار شما هستند.




روند سئو سایت

قبل از شروع یک پروژه بهینه سازی و سئو سایت، مهم است که فرآیند موثر دخیل در رویایی با سئو را درک کنیم. وب شهر نیاز مشتریانی که به یک رویکرد با سرویس کامل و فشرده در بازاریابی موتورهای جستجو نیاز دارند را برآورده می سازد.


بررسی کلمات کلیدی

مهم ترین بخش در شروع سئو یک سایت بررسی و انتخاب کلمات کلیدی مناسب و درست برای وب سایت است.

بهینه سازی در سایت

بهینه سازی در صفحه (Onpage optimization) به تمام اقداماتی که می تواند به طور مستقیم در وب سایت به منظور بهبود سئو انجام شود اشاره دارد.

ایجاد لینک

در زمینه سئو، ایجاد لینک (link building) تقریبا مهم ترین عامل است که کیفیت لینک های ورودی به یک صفحه وب بسیار مهم است.

گزارش و پشتیبانی

و در آخر کار یک گزارش کامل از نحوه انجام کار به شما داده خواهد شد و در صورت نیاز شما تیم ما آماده ارائه پشتیبانی به شما می باشد.


چرا سئو برای کسب و کار شما مفید است؟


اهمیت رتبه بندی

تحقیقات امسال نشان داده است که در سال حدود ۸۵٪ از تمام وب سایت ها از طریق موتورهای جستجو پیدا شده است.


موتورهای جستجو

۹۶ درصد از کاربران اینترنت جستجو وب خود را از طریق یک موتور جستجوی بزرگ مانند گوگل آغاز می کنند

استراتژی موثر

سئو توانایی انتخاب عبارت کلمه کلیدی برای جستجو انجام شده توسط مشتریان بالقوه را به شما اجازه می دهد


میلیاردها نتیجه جستوجو

در ژانویه سال ۲۰۱۶، بیش از ۱۷.۵ میلیارد جستجو با ۳۴۲ میلیارد نتایج جستجو انجام شد

افزایش بازدید کننده

سئو قوی و طراحی مناسب جستجو وب به افزایش بازدید کنندگان وب سایت شما کمک خواهد کرد


رضایت کاربر

رضایت کاربر از بهینه بودن سایت، از رتبه سایت شما در موتورهای جستجو اهمیت بیشتری دارد

همین حالا با کارشناسان ما در وب شهر تماس بگیرید.    ۰۲۶۳۶۶۶۸۳۲۸

با افتخار آماده خدمت رسانی و مشاوره به شما هستیم!


حمیدرضا عباسی هستم، کارشناس نرم افزار و دانشجوی کارشناسی ارشد تجارت الکترونیک، طراح و توسعه دهنده وب سایت و متخخص سئو، از سال ۹۰ به صورت حرفه ای شروع به فعالیت در زمینه طراحی وب سایت کردم و بسیار علاقه مند و مشتاق به استفاده از تکنولوژی های جدید و بروز در زمینه طراحی وب سایت و تجارت الکترونیک هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *