البـرز، فردیس، شهرک وحدت،
بلوار یخ، خیابان سوم غربی، پلاک ۸۰، طبقه ۱
۳۶۶۶۸۳۲۸ ۰۲۶
۵۶۶۶۸۳۲۸ ۰۹۳
info@web-city.ir
support@web-city.ir

شیوه های ذخیره سرمایه برای طراحان سایت

شیوه های ذخیره سرمایه برای طراحان سایت

شما طراحان وب سایت، همیشه باید مسیرهای خلاقانه را در طراحی وب سایت، پیش روی داشته باشید و پیروزی ها و چالش ها را مدنظر قرار دهید. یکی از این چالش ها، چالش مالی است. شما طراحان وب سایت، باید راهی را پیدا کنید تا بودجه های خود را ذخیره کرده و به حداکثر درآمد برسید و از کار طراحی سایت، لذت ببرید.

خواه شما، طراح وب سایت، دانشجو و یا طراح وب سایت از راه دور باشید، باید از رویکردهای زیر ، برای کاهش هزینه ها و ذخیره سرمایه استفاده کنید.

۱- ذخیره نرم افزاری
به طور کلی گران ترین آیتم ها برای طراحان وب سایت، سرمایه گذاری بر روی برنامه های نرم افزاری و کامپیوتری است. برخورد اقتصادی با کامپیوتر، کار سختی است. طراحان وب سایت، باید سرمایه های کافی، برای این نرم افزارها ذخیره کنند. با پیشرفت روز به روز طراحان و توسعه دهندگان برنامه های کوچک نرم افزاری که محصولات با کیفیت را طراحی می کنند، پیدا کردن برنامه های رایگان و یا جایگزین هایی با هزینه های منطقی، کار سختی نمی باشد.

شما، می توانید با جستجو بر روی منابع آنلاین، نرم افزارهای با کیفیت بالایی را، مثل komodo edit، پیدا کنید. اگر شما دنبال نرم افزارهایی با هزینه های کم می باشید، می توانید برنامه های نرم افزاری با هزینه های کمتر از ۵۰ دلار را در وب سایت ها خریداری کنید. همانند web easy professional. بعضی از برنامه های نرم افزاری، همانند Adobe بسیار پرهزینه و گران می باشند.( ۴۰۰ دلار)

۲- دریافت کم
بزرگترین دارایی طراحان وب سایت، مهارت و دانش آنها و هرچیزی راجع به این زمینه ها می باشد. بهترین روش کاهش هزینه ها، کم کردن مشغله کاری ، برای طراحان وب سایت می باشد. اما چگونه؟ خوب، خیلی ساده است. کار در فضاهای اداره ای را کنار گذاشته و بر روی پیشبرد مهارت های طراحی وب سایت خود ، در خانه تمرکز کنید.

شما با انجام این کار، نه تنها دیگر مجبور به پرداخت اجاره نمی باشید، بلکه ، هزینه ها و وقت خود را، هنگام برگشت از خانه به محل کار و بالعکس، کاهش می دهید و هزینه و وقت خود را در مسیر ها تلف نمی کنید. شما با انجام کار طراحی وب سایت در منزل، می توانید بخشی از هزینه های اجاره و یا وام مسکن را کاهش دهید.همانند برگشت مالیات و مخارج مربوطه.

۳- پیدا کردن برنامه های رایگان
طراحان وب سایت، به دنبال استفاده از تصاویر و طراحی پارامترهایی برای پروژه های طراحی خود می باشند که پیدا کردن این پارامترها، هزینه های زیادی را در بردارد. هرچند که منابع آنلاین رایگان هم برای طراحان وب سایت وجود دارد و آنها می توانند هر چیزی که نیاز دارند را در این منابع رایگان، پیدا کنند، همانند جمع آوری عکس ها، کلیپ های هنری، آیکون های آماده و تم های WordPress.
اگر شما طراحان وب سایت ، به پنل منحصربه فردی از تنظیمات نیاز دارید، آیکون کارت خرید و یا پیش زمینه های خلاقانه، به صورت رایگان در اختیار شما طراحان وب سایت قرار می گیرند که متناسب با خواسته ها و نیازهای شما بوده و هزینه بر نمی باشند.

۴- معامله
شما به عنوان طراحان حرفه ای وب سایت، دارای استعدای هستید که بیشتر تجارت ها از این استعداد و مهارت شما، سود می برند. با این حال، اگر شما درزمینه کامپیوتر متخصص باشید و مطالب خیلی حرفه ای را در وب سایت خود بگذارید، خیلی از تجارت ها، به دنبال شما می آیند تا راجع به خرید محصولات و خدمات وب سایت شما، با شما معامله کنند.
شما طراحان وب سایت می توانید با کار بر روی طراحی لوگو، طراحی ظاهری وب سایت خود، تبادل محصولات و خدمات وب سایت خود را ارتقا دهید. شما، در این راستا می توانید سابقه کاری خود را در وب سایت، ارتقا داده تا بتوانید رابطه ارزشمندی را با صاحبان تجارت برقرار کنید.
شما طراحان وب سایت باید از این قضیه مطمئن شوید که زمانی که محصولات و خدمات وب سایت خود را با صاحبان تجارت معامله می کنید، باید ارزش کار خود را هم در نظر بگیرید و محصولات خود را ارزان نفروشید و قدر خدمات خود را بدانید.
شما طراحان وب سایت، نباید برای خانواده و دوستان خود، رایگان کار انجام دهید. شما باید وقت خود را بیشتر برای توسعه و جذب مشتریان وب سایت و درآمد بیشتر اختصاص دهید.

۵- پیش به سوی گرفتن تخفیف ها
یکی از بدترین کارهایی که شما می توانید انجام دهید، این است که خرید آنلاین انجام دهید. یعنی همزمان که مشغول نوشیدن چایی می باشید، محصول مورد نظر خود را در وب سایت های مختلف جستجو کرده و هزینه ها را با هم مقایسه کرده و بر روی کلید تخفیف، کلیک می کنید. وب سایت ها ، به مشتریان کمک می کنند تا محصول مورد نظر خود را خریداری کنند. شما می توانید هرچیزی که دوست دارید از خرید کارتریج جوهر برای پرینتر ها گرفته تا خورده فروشی ها ،را در وب سایت ها ، پیدا کنید.

اگر شما مدرس و یا دانشجو هستید، می توانید راجع به هزینه های خاص آموزشی و عضویت ها ، جستجو کرده و به دنبال نرم افزارهایی باشید که خیلی کم هزینه و یا رایگان باشند. حتی اگر شما، از این قشر افراد نمی باشید هم ترجیح می دهید تا نرم افزارهای upgrade را خریداری کنید که خیلی گران نمی باشند. شما با این کار می توانید ۷۵% هزینه های خود را ذخیره کنید. در نهایت، شما بهتر است که ورژن آزمایشی برنامه هایی را خریداری کنید که رایگان می باشند.

۶- محیط آموزشی خود شما طراحان وب سایت

هزینه ادامه تحصیل برای طراحان وب سایت، خیلی گران است. پس آنها باید به دنبال منابع آنلاین و یا کتابخانه ها باشند. یک زوج دانشجوی طراح وب سایت، مجبورند تا بیش از چند دلار برای مخارج تحصیلی خود، پرداخت کنند. حتی هزینه خرید کتاب هایی با موضوعات مشابه، نیز ۵۰ دلار و یا کمتر در Amazon می باشد.
پس شما طراحان وب سایت، باید دنبال کلاس ها، سمینارها و کارگاه های رایگانی باشید که به صورت آنلاین، در اختیار شما قرار دارند و به شما طراحان وب سایت، کمک می کنند تا تجارت وب سایت خود را ارتقا دهید. اگر شما طراحان وب سایت، قصد ادامه تحصیل دارید، به دنبال هدایا، کمک هزینه ها و بورسیه های تحصیلی سازمان FASFA در امریکا باشید.

۷- خودتان انجام دهید
شما به عنوان یک صاحب تجارت و یا یک طراح سایت مستقل، مجبورید تا از همان شروع کار، اقتصادی فکر کنید و هزینه های خود را مورد ارزیابی قرار دهید. این کار، وقت گیر است، اما باعث کاهش مخارج شما می شود.شما طراحان وب سایت، باید بر روی مهارت های خود تاکید داشته باشید تا بتوانید برای بهره وری های آینده، از آنها استفاده کنید.

شما طراحان وب سایت، بهتر است که خودتان، مطالب را در وب سایت گذاشته و بهینه سازی وب سایت خود را در منزل انجام دهید و بازریابی آنلاین داشته باشید.

روش دیگر برای کاهش هزینه ها، انجام کارهای حسابداری می باشد که شما باید به جای استخدام دفترداران و یا حساب داران حرفه ای، خودتان، هزینه ها و مالیات کار طراحی وب سایت خود را انجام دهید. اگر شما، تنها مالک وب سایت خود می باشید، می توانید با استفاده از برنامه های آنلاین حسابداری، هزینه های کاری خود را مورد ارزیابی قرار دهید.

۸- آزمایشی کار کردن
شما طراحان وب سایت می توانید برای ادامه تحصیل خود، به دنبال اساتیدی بگردید که شما را زیر بال و پر خودشان بگیرند. شما، با انجام این کار می توانید ، زمان خود را ذخیره کرده و در این زمان، به تجارب ارزشمندی دست یابید و کار، یاد بگیرید. همچنین، شما طراحان وب سایت می توانید، از تکنولوژی ها ، نرم افزارهایی که در وب سایت ها به اشتراک گذاشته می شوند، و یا حتی کارمزد های هفتگی، برای پیشرفت در زمینه طراحی وب سایت ،استفاده کنید. همچنین ، شما طراحان وب سایت، باید فرصت های طراحی شبکه و اعتبارات صنعتی را ارتقا دهید.

این ایده خوبی برای طراحان وب سایت می باشد. شما می توانید با به اشتراک گذاشتن تجربیات، رابطه های خود را تقویت کرده و از همکاری افراد، برای ذخیره سرمایه ها و زمان خود استفاده کنید.

۹- تیمی کار کردن
یکی از روش های موثر برای کاهش و مدیریت هزینه ها، استفاده از منابع حرفه ای است. شما طراحان وب سایت، بهتر است که به صورت جمعی و تیمی، کار کنید تا هزینه اجاره، خرید ابزار و هزینه های اینترتی را با همکاران خود، تقسیم کنید.

استفاده از جوامع محلی از طریق منابع معروفی مثل Meetup، یا ملحق شدن به گروه ها و مجمع های آنلاین، البته مرتبط با علائق و برقراری ارتباط، برای طراحان وب سایت،خالی از لطف نیست.ترکیب ایده ها، الهامات خلاقانه، به اشتراک گذاشتن دانش و ذخیره سرمایه، نکات بسیار مثبتی هستند که به موفقیت طراحی وب سایت شما، کمک می کنند.

۱۰- افکار نهایی
شما طراحان وب سایت، برای داشتن تجارتی موفق، بالاخص در زمینه خلاقیت در طراحی وب سایت، باید نکات بالا را مدنظر قرار داده تا طراحی وب سایت، را به صورت موفق انجام دهید. امور مالی، برای تجارت شما، ضروری بوده و شما طراحان وب سایت، باید از روش های موثری برای ذخیره سرمایه های خود استفاده کنید.

طراحی وب سایت، رشته تخصصی پیشرفته ای است. اما شما طراحان وب سایت، باید سرمایه کافی برای راه اندازی تجارت طراحی وب سایت خود داشته باشید تا بتوانید تعداد کاربرانی که از وب سایت شما، بازدید می کنند را بالا ببرید. شما طراحان وب سایت، با بالابردن مهارت های خود می توانید منابع خود را به حداکثر رسانده و با تکیه بر خلاقیت های خود می توانید، حرفه طراحی وب سایت خود را توسعه دهید و با در نظر گرفتن حداقل هزینه ها، وب سایت بهینه ای را طراحی کنید.

*** در اوایل فعالیت خود سعی کنید سرمایه خود را ذخیره کنید، با توجه به این که طراحی سایت پتانسیل درآمدی بالایی دارد، ولی در اوایل کار پروژه های شما به صورت ثابت از لحاظ زمان و هزینه نخواهد بود، پس باید سرمایه و درآمد خود را مدیریت کنید.


حمیدرضا عباسی هستم، کارشناس نرم افزار و دانشجوی کارشناسی ارشد تجارت الکترونیک، طراح و توسعه دهنده وب سایت و متخخص سئو، از سال ۹۰ به صورت حرفه ای شروع به فعالیت در زمینه طراحی وب سایت کردم و بسیار علاقه مند و مشتاق به استفاده از تکنولوژی های جدید و بروز در زمینه طراحی وب سایت و تجارت الکترونیک هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *