البـرز، فردیس، شهرک وحدت،
بلوار یخ، خیابان سوم غربی، پلاک ۸۰، طبقه ۱
۳۶۶۶۸۳۲۸ ۰۲۶
۵۶۶۶۸۳۲۸ ۰۹۳
info@web-city.ir
support@web-city.ir

مراحل مهمی که قبل از طراحی سایت باید انجام دهید

مراحل مهمی که قبل از طراحی سایت باید انجام دهید

برای رسیدن به بسیاری از رویاها ، این که رییس خود باشیم ، باید ساعت ها وقت گذاشته و باید نوع کار خود را درست انتخاب کنیم. برای رسیدن به این هدف ، سال ها باید تلاش کرد و حتی در مراحل اول ، ممکن است حس ترس به شما دست دهد. حقوق ماهیانه خود را کنار گذاشته و گامی بزرگ بردارید. آماده کردن خود ، قبل از این کار ، بسیار مهم می باشد.

قبل از این که شغل قبلی خود را ترک کنید ، زمانی را برای ایجاد یک تجارت به خود اختصاص دهید. شما در مرحله اول کار قرار دارید: مسایلی مثل شهرت ، در روند کاری شما قرار خواهند گرفت.

در این مقاله از سلسله مقاله های طراحی سایت و سئو و بهینه سازی سایت که در مجموعه طراحی سایت وب شهر برای شما تهیه و ارائه شده است, قصد داریم تا شما را با این ۴ مرحله به خوبی آشنا نموده تا در نهایت طراحی وب منحصر به فرد تر و مدرن تری را داشته باشید و از آنها در طراحی های سایت های استاتیک و طراحی های سایت های داینامیک خود به خوبی استفاده نمایید.

۱ – به شهرت برسید
در طراحی وب سایت ، شهرت ، هرچیزی است. پس اگر شما به شهرت کافی رسیده اید ، افراد می توانند برای کار به شما مراجعه کنند. این امر ، فرصت ارتقای شغلی شما را بهبود بخشیده و شما می توانید به صورت مستقل از دیگران ، خیلی زود یا چندین سال بر روی کار خود برنامه ریزی کنید. رسیدن به شهرت کاری ، یک روزه انجام نمی شود.

علیرغم بسیاری از صحبت ها ، شهرت تنها برای ایجاد کسب و کار کافی نمیباشد. تکیه بر واژگان کلامی ، دریچه ی جدیدی از کار را به روی شما باز می کند. برای کسب شهرت، شما باید خود را از این حوزه رها کنید. شما باید به دنبال پاداش ها ، کنفرانس های کسب تجارب و ارتباطات باشید
مهم تر این که ، شما باید خود را به عنوان فردی مبتدی در نظر بگیرید. شما باید این توانایی را داشته باشید تا بتوانید خود را نشان دهید و دقیقا بدانید که چه کسی هستید و باید چه کار کنید.

قبل از شروع تجارت ، افراد باید از قبل شما را بشناسند. آن ها باید بدانند که آیا شما آن فردی هستید که واسط های iOS را به چالش کشید یا همان خانمی هستید که همه کارهای نیکوکاری را در وب سایت انجام می دهد. شما با تاکید بر حوزه ای خاص ، می توانید فرصت هایی را در خود افزایش دهید که هر کس به دنبال آن هاست. اگر شما به دنبال کارهای تجاری می باشید ، پس باید بتوانید تاثیر بسزایی بر روی افراد بگذارید.
توجه داشته باشید که کیفیت کار شما ، بسیار مهم می باشد. این امر باعث می شود تا شما بتوانید مشتریان وفاداری داشته باشید.

۲ – مشتری مداری را فراموش نکنید
سخت ترین قسمت تجارت ، مشتری مداری است. زمانی که شما کاملا از لحاظ مالی نا امید شدید، جذب مشتری به کمک شما می شتابد. این امر منجر می شود تا شما حتی بدترین مشتریان را پذیرفته و یا می توانید با در نظر گرفتن هزینه های کم ، به موفقیت برسید. در عوض این زمان ، بهترین زمان برنده شدن است و شما باید با جذب مشتری مداری، قبل از ایجاد تجارت ، حقوق منظمی را نیز در نظر بگیرید.

بعضی از افراد ، ساعات کاری را کاهش داده و روش مجزایی را برای مشتری مداری در نظر می گیرند. شما می توانید به نحو احسن کار خود را انجام دهید ، حتی اواخر هفته یا عصر می توانید ساعات کاری خود را کم کنید تا از این طریق مشتریان بیشتری را به حوزه کاری خود وارد کنید.

این مشتریان نقش بسیار مهمی را بازی می کنند. چرا که این امر منجر به شهرت کاری و ارتقای پیشنهادات می شود. در نهایت ، به خوبی می توانید کار خود را پیش ببرید و به راحتی می توانید راجع به وب سایت خود صحبت کنید.( شما می توانید برای موفقیت در کار خود یکی از کارهای فوق را انجام دهید).
مشتری مداری را فراموش نکنید و در نظر داشته باشید که شغل روزانه ، مزایای بیشتری داشته و به شما این امکان را می دهد تا به سرمایه های بیشتری برسید.

۳ – ذخایر مالی خود را داشته باشید
مشتری مداری در مواقع عصر یا اخر هفته ، کار سختی می باشد، در حالی که شما یک شغل تمام وقت دارید. شما ممکن است که فکر کنید که مستحق پاداش می باشید. اما شما باید در وحله اول هزینه زیادی برای پیشرفت خود خرج کنید. اشتیاق خود را همچنان حفظ کنید.

موضوع این نیست که شما چقد برای شروع کار تجاری آماده هستید. هرچند که شما در بعضی ماه ها ، بهتر عمل می کنید. این فرصت ها همیشه به دست نمی آید. شما باید همیشه ذخیره مالی داشته باشید. این ذخیره مالی نه تنها شما را در امور مالی کمک می کند ، بلکه نگرانی و پریشانی را نیز از شما دور خواهد کرد. اگر شما نسبت به امور مالی نگران هستید ، پس بهره وری کار شما به طبع به خطر می افتد. این آسیب ، فرصت موفقیت شما را در بهبود کیفیت از دست می دهد. چرا که شما در رابطه با این مسئله نگران هستید.

شما باید در مراحل اولیه به اندازه کافی پول ذخیره کنید. این هزینه ها ، هزینه های اجتناب ناپذیر و غیر مترقبه را در ماه های اول کار شما پوشش می دهد. موضوع این نیست که شما چقد خوب برنامه ریزی کردید ، مهم این جاست که شما نباید هزینه را از دست دهید. همیشه یک سری وقایع اجتناب ناپذیر سر راه شما قرار میگیرند و شما را تعجب زده می کنند. به همین خاطر شما باید با توجه به تجارب ، هم در زمینه ذخیره مالی و هم زمانی ، البته قبل از در نظر گرفتن کار تمام وقت ، تجارت خود را به نحو احسن پیش ببرید.

۴ – از تجربه خود استفاده کنید
بسیاری از افراد اصلا آمادگی کاری نداشته و حتی فکر می کنند که به خوبی مسائل را درک کرده اند. در بیشتر موارد ، ما قادر به انجام تجارت خود می باشیم ، چرا که این کار ، دقیقا همان کاری است که سال ها تجربه انجام آن را داشته ایم.

شما باید برای ایجاد یک تجارت، وب سایت طراحی کرده و هر نوع خدمات دیجیتالی را پیشنهاد دهید. موارد زیر را مد نظر داشته باشید:

  • توجه به امور مالی ، از صورت حساب ها گرفته تا پرداخت مالیات
  • تشریفات اداری جهت سرمایه گذاری در شرکت
  • خرید نرم افزار و تجهیزات برای عملیات روزانه
  • مسائل مربوط به مدیریت پروژه و مشتریان

و این لیست همچنان ادامه دارد.

استفاده از این حوزه ها، اصلا کار سختی نمی باشد. اما انجام آن ها بسیار زمان بر است. این مسئله می تواند جلوی روند کار تجاری شما را بگیرد. برای اینکه در کار خود به بهره وری بهینه برسید، باید از همان ماهاول به کسب درآمد فکر کنید. این امر بدین معناست که شما نباید وقت خود را برای یادگیری مهارت های جدید یا سر و کار داشتن با منطق تنظیمات در تجارت ، تلف کنید.
زمانی که شما هنگام عصر یا اواخر هفته به خوبی مشتری مداری می کنید ، مطمئن باشید که می توانید یک تجارت پاره وقت موفق در زمان واقعی داشته باشید. کاملا خود را با شرایط وفق داده و در نهایت می توانید به هرچیزی ، در زمان کاریتمام وقت به صورت موفق دست یابید.

به خود استراحت بدهید
تجارب خود را همیشه مد نظر داشته باشد. یک زمان استراحت به خود اختصاص داده و حتی الامکان یک تغییر در روند کاری خود ایجاد کنید.


حمیدرضا عباسی هستم، کارشناس نرم افزار و دانشجوی کارشناسی ارشد تجارت الکترونیک، طراح و توسعه دهنده وب سایت و متخخص سئو، از سال ۹۰ به صورت حرفه ای شروع به فعالیت در زمینه طراحی وب سایت کردم و بسیار علاقه مند و مشتاق به استفاده از تکنولوژی های جدید و بروز در زمینه طراحی وب سایت و تجارت الکترونیک هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *