البـرز، فردیس، شهرک وحدت،
بلوار یخ، خیابان سوم غربی، پلاک ۸۰، طبقه ۱
۳۶۶۶۸۳۲۸ ۰۲۶
۵۶۶۶۸۳۲۸ ۰۹۳
info@web-city.ir
support@web-city.ir
درباره وب شهر

درباره ما

ضمن سلام و تشکر از حسن انتخاب شما بازدیدکننده گرامی،

به اطلاع می رساند کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت مربوط به مجموعه وب سایت های شهر بوده و صاحب امتیاز دامنه و نماد اعتماد مطعلق به آقای حسن احدی می باشد.

ما در راستـای فعالیت های آنلاین خود و با هدف ایجاد یک برند خوش نام و ماندگار، اقدام به ثبت و راه اندازی مجموعه وب سایت های شهـر نموده ایم که وب سایت وب شهـر، نـام و عنـوان تجـاری ما در زمینه طراحی و توسعه وب سایت، فروشگاه اینترنتی و نرم افزارهای تحت وب می باشد.

فلسفه وب شهر

از نظر ما، استفاده از کامپیوتر و اینترنت، آسانتر شدن کارها توسط آن حق تمام مردم می باشد. ما خلاقیت و نوآوری را سر لوحه تلاشها و فعالیتهای خود قرار داده ایم و بر این باوریم که روزی می رسد که برای هر شهروند استفاده از کامپیوتر و اینترنت همان قدر ضرورت می یابد، که توانایی خواندن و نوشتن، و برآنیم تا با تحقیق و پیاده سازی راه حل های عملی برای استفاده از کامپیوتر و اینترنت در کارهای مختلف، بهترین کیفیت را به مشتریان خود ارائه نماییم. این مهم تنها با توجه، همیاری، نظرات و پیشنهادات شما کاربران عزیز میسر خواهد شد.
ما از هرگونه هزینه زائد اجتناب می کنیم، همچنین ما عقیده داریم مشتری نباید بهای ضعف های مدیریتی و یا اشکالات اجرایی کار ما را بپردازد. پس ما پیش از راه اندازی هر سرویس جدید، به دقت آن را مورد مطالعه قرار داده و قابلیت اجرایی آن را بررسی می کنیم. همچنین ما براین عقیده هستیم که به دست آوردن سود کمتر از یک مشتری، در صورتیکه به نحوی انجام گردد که مشتری از خدمات ارائه شده رضایت داشته باشد، آن مشتری را به یک قوه تبلیغی خود ساخته مبدل کند، و این افزایش سود ما را به عنوان ارائه دهنده خدمات در برخواهد داشت. این اصول ساده، در عمل قابل بکارگیری هستند و پایه تمامی فعالیتهای ما را تشکیل می دهند.

ماموریت وب شهر

ما با حسن نیت کامل اصول ساده و شگفت انگیز کارمان را منتشر می کنیم. چون عقیده داریم که در یک فضای رقابتی سالم، جای کافی برای ما و تمام همکاران دیگرمان وجود خواهد داشت، و این فضا در نهایت هم به نفع ما و هم به نفع مردم به عنوان مشتریان آینده ما و همکاران ما خواهد بود.

برای دیدن مجوزها به قسمت انتها صفحه مراجعه نمایید.

گروه طراحی

 گروه طراحی وب شهر با استفاده از متد روز و همگام با پیشرفت تکنولوژی گام برمیدارد و طراحی های خود را به همان نسب بروز انجام میدهد. با استفاده از عوامل مهم در طراحی رابط کاربری وب سایت و استراتژی مناسب، به اطمینان می دهیم که آنچه شما از پیام ،بازاریابی و اهداف خود انتظار دارید، حاصل شود.گروه توسعه

وب شهر به عنوان یک شرکت پیشرو در طراحی و توسعه وب سایت، نرم افزار های تحت وب و فروشگاه اینترنتی، دارای تجربه ی گسترده در ایجاد کارایی بالا، بهینه سازی و کلیه خدمات مربوط می باشد. ما به شما کمک خواهیم کرد که ایده های شما در کسب و کارتان و رسیدن اهدافتان را پیاده سازی کنید.اجازه دهید تا
پروژه شما را آغاز کنیم

ما شما را  برای رسیدن به اهداف و رشد کسب و کارتان یاری خواهیم کرد.

ارسال سفارش