البـرز، فردیس، شهرک وحدت،
بلوار یخ، خیابان سوم غربی، پلاک ۸۰، طبقه ۱
۳۶۶۶۸۳۲۸ ۰۲۶
۵۶۶۶۸۳۲۸ ۰۹۳
info@web-city.ir
support@web-city.ir
ما همیشه به دنبال جذب نیروهای خلاق و با پشتکار هستیم.
ما از افراد مستعد، متخصصان حرفه‌ای می‌سازیم

همه‌ی ما می‌دانیم که با آموزش غیرعملی، حتی در بهترین دانشگاه‌ها و موسسات کشور هم، افراد مهارت لازم برای انجام یک کار حرفه‌ای رو پیدا نمی‌کنند. مثلا بیشتر اعضای وب شهر که فارغ التحصیل از دانشگاه های خوب کشور هستند، همین نیاز رو حس کردیم و این مهارت‌ها تنها در حین انجام یک کار واقعی قابل کسب کردن هست. به همین دلیل تصمیم گرفتیم فضایی رو ایجاد کنیم که در حال انجام پروژه‌های کاربردی و واقعی، افراد مهارت‌های لازم رو کسب کنند.

ایجاد تجربه‌های زیبا و آسان برای ارائه محصولاتی منحصربه فرد!
زمینه‌های همکاری


مدیریت محصول و طراحی UI/UX

مدیریت و توسعه محصول و ایجاد تجربه‌های زیبا و آسان برای ارائه محصولات و خدماتی منحصربه فردبرنامه نویسی و توسعه وب و موبایل

برنامه نویسی و توسعه محصولات و ابزارهایی برای وب سایت و موبایلتبلیغات و بازاریابی

معرفی و مجهز کردن کسب و کارهای دیگر با ابزارهای کارآمد وب شهر برای پیشرفت سریع‌تر
پیوستن به وب شهر

علاقه‌مندان به همکاری با مجموعه وب شهر لازم است رزومه‌ی خود را در این قالب تکمیل کنند و آن را به support@web-city.ir ارسال نمایند.

درخواست کارآموزی

دانشجویان دانشگاه‌ها می‌توانند در صورت تمایل به گذراندن دوره کارآموزی خود در وب شهر، رزومه خود را در قالب فوق تکمیل و ارسال نمایند. لازم به توضیح است که برای اطمینان از مفید بودن متقابل دوره کارآموزی برای دانشجویان و مجموعه وب شهر، آشنایی نظری و عملی اولیه با حوزه کاری مربوطه و همچنین گذراندن ۲۴۰ ساعت کامل برای تمامی کارآموزان الزامی می‌باشد.پیوستن به وب شهر


کارآموزی در وب شهر


وب شهر چطور به افراد کمک می‌کند؟

 

  • آموزش به صورت عملی و کاربردی

در دانشگاه ها و موسسات آموزشی اکثرا آموزش ها به نحوی هست که دانشجوها کاربرد چیزی رو که یاد میگیرن اصلا نمیدونن یا خیلی کم میدونن، البته اگه اون آموزش در حال حاضر کاربردی داشته باشه!

  • کار کردن در کنار افراد حرفه‌ای

بعضی تجربه‌ها هست که نه تو کتابا نوشته شده، نه میشه خودت تجربه‌شون کنی فقط باید وایستی کنار کسی که بلده تا یاد بگیریشون!

  • انجام پروژه‌های واقعی

توی دانشگاه حتما خیلی پروژه انجام دادید ولی قطعا کلی چیز هست که تا توی پروژه‌ی واقعی نباشید فکرش رو هم نمیکنید مثل فاز تحویل به مشتری!

  • برنامه رشد فردی

همه میخوان توی کارشون پیشرفت کنن و حتی تلاش هم میکنن ولی تلاششون نتیجه نمیده چون از برنامه درستی تبعیت نمیکنن. برای رسیدن به هدف باید مسیر رشد رو باید با کمک افراد با تجربه مشخص کرد!