البـرز، فردیس، شهرک وحدت،
بلوار یخ، خیابان سوم غربی، پلاک ۸۰، طبقه ۱
۳۶۶۶۸۳۲۸ ۰۲۶
۵۶۶۶۸۳۲۸ ۰۹۳
info@web-city.ir
support@web-city.irبازاریابی موبایلی
بازاریابی موبایلی

باید گفت: بازاریابی موبایلی جدیدترین فناوری در این زمینه است که به شما کمک می کند تا مشتریان جدید بیشتری جذب کنید. مشتریانی که اغلب! پول بیشتری را خرج می کنند. ما می‌توانیم به شما کمک کنیم تا یک کمپین بازاریابی موبایلی موفق و موثر راه‌اندازی کنید و با مشتریانتان ارتباط برقرار کرده و آنها را همواره از راه دور حفظ و نگه دارید.
خدمات ما


بازاریابی آنلاین یکی از محبوب ترین روش های بازاریابی است. اما تعداد زیاد کاربران موبایل پتانسیل یک کمپین بازاریابی آنلاین را کمرنگ می کند. از آنجایی که تعداد کاربران تلفن همراه بیشتر است، اثربخشی و موفقیت نهایی یک کمپین بازاریابی تلفن همراه بسیار قوی‌تر از آن چیزی است که از یک کمپین بازاریابی آنلاین انتظار می‌رود، که امروزه نیز روشی بسیار محبوب برای بازاریابی است.


طراحی و توسعه برنامه موبایل

ما به شما کمک می‌کنیم تا با استفاده از طراحی واکنش‌گرا، HTML5 و CSS3، تجربه‌ای یکپارچه برای برنامه‌های وب خود در دستگاه‌های دستی مانند موبایل و تبلت ایجاد کنید.

اپ شهر


خدمات وب سایت های موبایل

به عنوان یک مجموعه خدمات کامل، ما طیف وسیعی از خدمات وب تلفن همراه را ارائه می دهیم. که این شامل طراحی، استراتژی و توسعه اپلیکیشن موبایل است.

وب شهر


بازاریابی پیامکی (SMS)

پلتفرم بازاریابی پیامکی سازمانی ما (پیامک شهر) که برای کسب و کار شما طراحی شده است، به بازاریابان این امکان را می دهد که فوراً با مشتریان در حال حرکت ارتباط و تعامل برقرار کنند.

پیامک شهر
آنچه ما انجام می دهیم

وب شهر یک شریک قابل اعتماد بازاریابی تلفن همراه برای بسیاری از برندهای پیشرو می باشد. ابتدا متخصصین وب شهر بر روی کسب و کار شما تحقیق و بررسی انجام می دهند، سپس نتایج بررسی های انجام شده مانند مخاطبین، رنج سنی، نوع کسب و کار و … را با توجه به نیازهای شما دسته بندی کرده و بازاریابی بر روی کسب و کار شما را با راهکار های خاص و تیم مجرب خود آغاز می کنیم.


خدمات بازاریابی موبایل ما

 

  • ایجاد وب سایت ویژه موبایل
  • معرفی و بازاریابی پیامکی
  • کمپین های جستجوی موبایل
  • گسترش تجارت در بستر موبایل
  • باردکدهای ۲D/ کدهای QR
  • توسعه نرم افزار های موبایل
  • کمپین نمایش بازاریابی موبایل


اجازه دهید تا
پروژه شما را آغاز کنیم


ما شما را برای رسیدن به اهداف و رشد کسب و کارتان یاری خواهیم کرد.


ارسال درخواست

کارهایی که توسط ما انجام شده

ما در حال ساخت پل هایی در فن آوری وب هستیم تا بتوانیم هدف مشتری را به واقعیت متصل کنیم.


نمایش نمونه کارها