البـرز، فردیس، شهرک وحدت،
بلوار یخ، خیابان سوم غربی، پلاک ۸۰، طبقه ۱
۳۶۶۶۸۳۲۸ ۰۲۶
۵۶۶۶۸۳۲۸ ۰۹۳
info@web-city.ir
support@web-city.ir
بازاریابی موبایلی
بازاریابی تلفن همراه

بازاریابی موبایل آخرین فن آوری ای است که به شما کمک میکند تا مشتریان جدید بیشتری را جذب کنید. مشتریانی که پول بیشتر و مکرر خرج می کنند! ما می توانیم به شما کمک کنیم تا یک کمپین بازاریابی تلفن همراه موفق برای اتصال، برقراری ارتباط و حفظ مشتریان شما به آینده از طریق راهکار های ویژه راه اندازی کنید.
خدمات ما


بازاریابی آنلاین یکی از محبوب ترین روش های بازاریابی در نظر گرفته می شود. اما تعداد حقیقی کاربران تلفن همراه، بخش کوچکی از پتانسیل  بازاریابی آنلاین هستند. همانطور که کاربران تلفن همراه در تعداد، اثربخشی و موفقیت نهایی یک کمپین بازاریابی تلفن همراه سهم بیشتری دارد، می تواند به مراتب قوی تر از آنچه شما می توانید از یک کمپین بازاریابی آنلاین، که هنوز هم یک روش بسیار محبوب بازاریابی امروز است انتظار داشته باشید.


ساخت و توسعه نرم افزار تلفن همراه

به شما کمک می کنیم تا وب سایت و نرم افزارهای وب شما بر روی انواع تلفن همراه و تبلت به خوبی دیده شوند با استفاده از طراحی واکنشگرا (Responsive) و یا در صورت نیاز نرم افزار موبایل(Android-IOS) آن را تولید خواهیم کرد.خدمات وب سایت تلفن همراه

به عنوان یک شرکت با خدمات کامل، طیف وسیعی از خدمات وب تلفن همراه را به شما ارائه می دهیم. این شامل طراحی تلفن همراه، استراتژی، و توسعه نرم افزار می شود.بازاریابی پیامک (SMS)

گروه پیامک ما (پیامک شهر) بستر های بازاریابی نرم افزاری را برای هر کسب و کاری طراحی کرده است، اجازه می دهد تا بازاریابان بلافاصله با مشتریان ارتباط و تعامل بر قرارکند.

آنچه ما انجام می دهیم

وب شهر شریک مورد اعتماد بازاریابی تلفن همراه مشتریان گرامی می باشد. ابتدا متخصصین وب شهر بر روی کسب و کار شما تحقیق و بررسی انجام می دهند، سپس نتایج بررسی های انجام شده مانند مخاطبین، رنج سنی، نوع کسب و کار و … را با توجه به نیازهای شما دسته بندی کرده و بازاریابی بر روی کسب و کار شما را با راهکار های خاص و تیم مجرب خود آغاز می کنیم.


خدمات بازاریابی تلفن همراه ما

 

  • وب سایت تلفن همراه
  • بازاریابی پیامک (SMS)
  • جستجو از تلفن همراه
  • تجارت تلفن همراه
  • باردکدهای۲D /کدهای QR
  • توسعه نرم افزار تلفن همراه
  • کمپین ارائه بازاریابی موبایلاجازه دهید تا
پروژه شما را آغاز کنیم


ما شما را برای رسیدن به اهداف و رشد کسب و کارتان یاری خواهیم کرد.


ارسال درخواست

کارهایی که توسط ما انجام شده

ما در حال ساخت پل هایی در فن آوری وب هستیم تا بتوانیم هدف مشتری را به واقعیت متصل کنیم.

نمایش نمونه کارها