البـرز، فردیس، شهرک وحدت،
بلوار یخ، خیابان سوم غربی، پلاک ۸۰، طبقه ۱
۳۶۶۶۸۳۲۸ ۰۲۶
۵۶۶۶۸۳۲۸ ۰۹۳
info@web-city.ir
support@web-city.irپرداخت برای هر کلیک
پرداخت به ازای کلیک چیست؟

باید گفت: پرداخت به ازای کلیک (PPC) مخفف pay-per-click، می باشد که مدلی از بازاریابی اینترنتی است که در آن تبلیغ‌کنندگان هر بار که روی یکی از تبلیغاتشان کلیک می‌شود، هزینه‌ای را پرداخت می‌کنند. اساساً، این راهی برای خرید بازدید از سایت شما است، به جای تلاش برای “کسب” این بازدیدها به صورت ارگانیک.
تبلیغات موتورهای جستجو یکی از محبوب ترین اشکال پرداخت به ازای کلیک (PPC) است. این مدل به تبلیغ‌کنندگان این امکان را می‌دهد تا زمانی که شخصی کلمه کلیدی مرتبط با پیشنهاد کسب‌ و کارشان را جستجو می‌کند، برای قرار دادن آگهی در لینک‌های حمایت‌شده موتور جستجو پیشنهاد بدهند.
مدیریت تبلیغات کلیکی

پلتفرم هایی مانند Google AdWords و Bing Ads برای کسب و کار شما مهم هستند. با تخصص بازاریابی پرداخت به ازای کلیک (PPC)، می‌توانیم به ارتقای سطح حساب‌های شما کمک کنیم. ما استراتژی و گزارش را متناسب با نیازهای شما سفارشی می کنیم.
ما پشتیبانی و راهنمایی لازم را برای دستیابی به هدف خود ارائه می‌کنیم، خواه این امر به حداکثر رساندن بازگشت سرمایه، افزایش سرنخ، یا افزایش آگاهی از برند باشد.


PPC Management

خدمات پرداخت به ازای کلیک ما


ارزیابی تبلیغات کلیکی

فرآیند ارزیابی تبلیغات کلیکی ما از درک هدف تبلیغات، محدوده پوشش، جمع آوری ،تجزیه و تحلیل داده های مرتبط با کسب و کار شما شروع می شود.


تبلیغات بینگ

به عنوان سرویس تبلیغاتی که به شرکت کمک می کند تا ۱۲۹ میلیون جستجوگر غیرقابل مقایسه را لمس کند، خدمات پرداخت به ازای کلیک بینگ جنبه کلیدی است.تبلیغات اجتماعی

سئو شهر می تواند به شما در کمپین های اجتماعی پولی کمک کند تا بتوانید مخاطبان هدف را به سمت اقدامات مورد نظر هدفمند کسب و کار شما سوق دهید.


نمایش تبلیغات

با طراحی، نمایش و مدیریت تبلیغات نمایشی شما مخاطبانی را هدف قرار می دهد که قبلاً به خدمات یا محصول شما علاقه نشان داده اند.گوگل AdWords

استخدام ما به شما مزایای یک کارشناس گوگل AdWords تمام وقت، بدون پرداخت هزینه اضافی برای استخدام کارمند تمام وقت دیگر را می دهد.


بازاریابی و هدف گذاری مجدد

با بازاریابی برای افرادی که آماده بازدید از وب سایت شما هستند، بازگشت سرمایه را بهبود بخشید و نرخ تبدیل ها را افزایش دهید.PPR Processروند مختصر کمپین پرداخت به ازای کلیک ما:

خدمات مدیریت پرداخت به ازای کلیک (PPC) ما شامل اجزای زیر است:

  • استراتژی کمپین تبلیغات کیلیکی
  • تحقیق و انتخاب کلمات کلیدی
  • طراحی و توسعه خلاقانه تبلیغات
  • راه اندازی و مدیریت کمپین ها
  • مدیریت و ردیابی بازگشت سرمایه
  • بهینه سازی و توسعه صفحه فرود
  • آنالیز و ارزیابی و تحلیل کمپین هاتحویل گزارشات

ما به صورت ماهانه از موفقیت کمپین شما در مورد انتخاب کلمه کلیدی و انتخاب متن گزارش می‌کنیم، و گزارش رتبه‌ای ایجاد می‌کنیم تا بدانید برای کلمات کلیدی که برای آن پول پرداخت می‌کنید در چه رتبه‌ای قرار می‌گیرید. علاوه بر این، پس از بررسی گزارش، یک تماس یک ساعته با اعضای تیم شما رزرو می کنیم تا پیشرفت، هدف و جهت کمپین شما را توضیح دهیم و به هر سؤالی که ممکن است داشته باشید پاسخ دهیم.
اجازه دهید تا
پروژه شما را آغاز کنیم


ما به شما کمک می کنیم تا به اهداف خود برسید و کسب و کار خود را توسعه دهید.


درخواست ارزیابی

کارهایی که توسط ما انجام شده

ما در حال ساخت پل هایی در فن آوری وب هستیم تا بتوانیم هدف مشتری را به واقعیت متصل کنیم.


مشاهده نمونه کارها