البـرز، فردیس، شهرک وحدت،
بلوار یخ، خیابان سوم غربی، پلاک ۸۰، طبقه ۱
۳۶۶۶۸۳۲۸ ۰۲۶
۵۶۶۶۸۳۲۸ ۰۹۳
info@web-city.ir
support@web-city.ir

بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO)

بهینه سازی برای موتور جستجو

روند مثبت افزایش رتبه و رنک شما در موتورهای جستجو به بازدید شما بستگی داره که بازدید هایی که از طریق ورود از موتورهای جستجو یا در اصلاح ارگاینک یا طبیعی را دارند، تاثیر خیلی بیشتری در این مسیر دارند. در کل بیشترین بازدید کننده را از کاربران موتورهای جستجو دریافت خواهید کرد. سئو ممکن است انواع مختلف جستجو، از جمله جستجوی تصویر، جستجوی محلی، جستجوی ویدیو، جستجوی علمی، جستجوی اخبار و صنعت های خاص را در موتورهای جستجو مورد هدف قرار دهد.


سئو و بهینه سازی سایت

کسب و کار خو را به سطوح بالاتر ببرید

وب شهر می تواند رتبه موتورهای جستجو و ترافیک سایت هر شرکت و کسب و کاری را افزایش دهد. تخصص های ارائه شده توسط کارکنان فنی و مجرب، ما را قادر می سازد تا با موفقیت پاسخگوی نیازهای شرکت ها و کسب و کارهایی با وب سایت های پیچیده در صنایع رقابتی باشیم.
آنالیز و تجزیه و تحلیل وب سایت

برای شروع ما وب سایت را آنالیز و تجزیه و تحلیل می کنیم، و به صورت یک طرح گام به گام کلمات کلیدی وب سایت شما و نحوه برقراری ارتباط موثر کلمات کلیدی با موتورهای را بررسی می کنیم. هدف نهایی ما افزایش بازدید کننده و تبادلات بالاتر و فروش بیشتر و هر آنچه موجب موفقیت مشتریان است.


خدمات سئو


سئو و بهینه سازی سایت


بهینه سازی درون صفحه و خارج از صفحه

هدف از بهینه سازی در صفحه و خارج از صفحه (on page and off page optimization) تولید یک موضوع سازگار با کلمات کلیدی مورد نظر شما است. موتور جستجو یک رباته، نه یک انسان … و در نتیجه، شما باید روند اثابت شده ای ما برای آموزش ربات را دنبال کنید، به طوری که پیشرفت وب سایت شما را به ارمغان آورد. تا زمانی که مشتریان بالقوه شما در حال جستجو برای کلمات کلیدی مربوط کسب و کار شما به سمت شما هدایت شوند.
روند سئو سایت وب شهر

قبل از شروع یک پروژه بهینه سازی موتورهای جستجو (سئو)، مهم است که فرآیند موثر در رویارویی با سئو را درک کنید. وب شهر نیاز مشتریانی که به یک رویکرد کامل و فشرده برای بازاریابی موتورهای جستجو نیاز دارند را فراهم می کنند.


پژوهش کلمات کلیدی

تراکم یک کلمه کلیدی به شما می گوید که آن کلمه اغلب چگونه در جستجوی یک متن در رابطه با تعداد کل کلمات در محتوای شما به نظر می رسد.

بهینه سازی در سایت

بهینه سازی در صفحه (Onpage optimization) به تمام اقداماتی که می تواند به طور مستقیم در وب سایت به منظور بهبود موقعیت آن انجام شود، اشاره دارد.

ایجاد لینک

در زمینه سئو، ایجاد لینک (link building) تمامی اقدامات با هدف افزایش تعداد و کیفیت لینک های ورودی به یک صفحه وب توصیف می شود.

گزارش و آنالیز

بررسی سئو توسط ما متشکل از عوامل متعددی مانند محتوا، ارتباط ساختار، وضعیت در رسانه های اجتماعی، و اعتبار شما بر روی اینترنت می باشد.
۶X
رشد در رنکینگ کلمات کلیدی


۳۹۸%
افزایش در ترافیک واقعی


۱۱۰۵%
رشد در ۱۰ رتبه برتر


۱۲۹%
افزایش در مدت بازدید


چرا سئو برای کسب و کار شما مفید است؟


اهمیت رتبه بندی

تحقیقات امسال نشان داده است که در سال حدود ۸۵٪ از تمام وب سایت ها از طریق موتورهای جستجو پیدا شده است


موتورهای جستجو بزرگ

۹۶ درصد از کاربران اینترنت جستجو وب خود را از طریق یک موتور جستجوی بزرگ (گوگل، بینگ، یاهو، AOL) آغاز می کنند

استراتژی موثر

سئو توانایی انتخاب عبارت کلمه کلیدی برای جستجو انجام شده توسط مشتریان بالقوه را به شما اجازه می دهد.


۳۴۲ میلیارد نتیجه جستوجو

در ژانویه سال ۲۰۱۶، بیش از ۱۷.۵ میلیارد جستجو با ۳۴۲ میلیارد نتایج جستجو انجام شد

افزایش بازدید کننده

سئو قوی و طراحی مناسب جستجو وب به افزایش بازدید کنندگان وب سایت شما کمک خواهد کرد


درک مصرف کننده

درک مصرف کننده، از رتبه سایت شما در موتورهای جستجو اهمیت بیشتری دارداجازه دهید تا
پروژه سئو سایت شما را آغاز کنیم


ما به شدت بر عملکرد و قابلیت استفاده و آموزش به شما برای مدیریت وب سایتتان تمرکز میکنیم و این را به عنوان یک ارزش در کسب و کار خود می دانیم. ما برای اطمینان از مطالب شما به طوری که بازدید کننده به راحتی و به طور مستقیم بتواند اطلاعات شما را دنبال کند، و در نتیجه یک تجربه کاربر دلپذیر و مطلوب تحویل دهیم، همواره در تلاش هستیم.


ثبت سفارش