البـرز، فردیس، شهرک وحدت،
بلوار یخ، خیابان سوم غربی، پلاک ۸۰، طبقه ۱
۳۶۶۶۸۳۲۸ ۰۲۶
۵۶۶۶۸۳۲۸ ۰۹۳
info@web-city.ir
support@web-city.ir
بازاریابی شبکه های اجتماعی
بازاریابی شبکه های اجتماعی

یکی از ابزارهای قدرتمند ارتباطات است، شبکه های اجتماعی اجازه می دهد تا شرکت ها به جایی که مشتریانشان هستند برسند، در حالی که همواره برند خود را معرفی می کنند و پایه وجود مشتری  را گسترش می دهند که شامل بازاریابی موتورهای جستجو (Search Engine Marketing (SEM و سئو (Search engine optimization (SEO می شود. اگر این کار را به درستی انجام دهید، بازاریابی شبکه های اجتماعی همچنین می تواند به افزایش اثر بخشی تکنیک های بازاریابی دیگر مانند ساخت لینک طبیعی، و راندن ترافیک، آگهی، شناخت برند و حسن نیت می شود. اگر شما در حال تقلا کردن برای استراتژی، مدیریت، و یا تبلیغات رسانه های اجتماعی هستید، ما میتوانیم شمار را یاری کنیم.
خدمات ما


توسعه استراتژی شبکه های اجتماعی

ما طیف وسیعی از خدمات مشاوره با ارزش شبکه های اجتماعی را به شما ارائه می دهیم که از آن طریق شما به کمک به ما به نتایج ملموس از فعالیت های رسانه های اجتماعی خود دست پیدا کنید.مدیریت تبلیغات شبکه های اجتماعی

خدمات تبلیغات شبکه های اجتماعی ما در سرعت بخشیدن به رشد کسب و کار مشتریان ثابت شده است. با تبلیغات مناسب و صحیح از طریق شبکه های اجتماعی، ۱۰۰٪ از مشتریان ما نتایج گرفته اند.ایجاد محتوا شبکه های اجتماعی

ما با ارائه طیف وسیعی از خدمات نوشتن و ارسال محتوا شبکه های اجتماعی به شما کمک می کنیم، که به صورت مستقیم یا غیر مستقیم محصولات و خدمات خود را از طریق شبکه های اجتماعی آنلاین بازاریابی کنید و یا ارائه دهید.
بازاریابی شبکه های اجتماعی چیست؟

بازاریابی شبکه های اجتماعی، و یا (Social Media Marketing(SMM، یک شکل از بازاریابی اینترنتی است که با شبکه های اجتماعی مختلف به منظور دستیابی به اهداف ارتباطات بازاریابی و برندسازی پیاده سازی می شود. بازاریابی شبکه های اجتماعی در درجه اول فعالیت های مربوط به اشتراک گذاری اجتماعی محتوا، فیلم ها، و تصاویر را برای اهداف بازاریابی، و همچنین کسب درآمد از تبلیغات شبکه های اجتماعی را پوشش می دهد.


چرا شما نیازمند مدیریت شبکه های اجتماعی هستید؟

تاثیر بر فروش

با تدوین و اجرای صحیح برنامه بازاریابی در مدت کوتاهی تاثیر آن را بر فروش خود لمس خواهید کرد.

افرادی هستند که شرکت شما را در شبکه های اجتماعی جستجو میکنند

اگر شرکت شما محصول یا خدمت ارائه میدهد، شما باید امکان صحبت کردن مردم در مورد آن و شرکت خود را فراهم کنبد. خدمات مدیریت شبکه های اجتماعی ما به کسب و کار شما کمک خواهد کرد تا مکالمه و ارتباط خود را تبدیل مشتری نمایید.

تولید محتوای تخصصی و جذاب

ما محتوایی جذاب و کاملا مرتبط با زمینه فعالیت شما تولید می کنیم. عکس ، فیلم ، اینفوگراف و محتوای متنی.

جذب و افزایش مخاطب ارگانیک
ما با روش های کاملا قانونی و ارگانیک موجب افزایش فالوور و مخاطبان شما می شویم.فرایند کار ما


مـشــاوره رایـگــان

اســتــراتــژی توسـعـه

مـدیـریـت تـبـلـیـغــات

مـدیـریـت اجـتـمـاعــی

ایـجـاد مـحـتـوای مـوثــر

سـنـجـش و گــزارش

چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

ابتدا متخصصین مجرب ما به شما مشاوره رایگان خواهند داد تا تاثیرات این نوع تبلیغات بر کسب و کار خود را بدانید. با توجه به وجود تخصص در هر شغل، پیشنهاد ما این است که خود شما به طور مستقیم با مشتری در ارتباط باشید، و از مشاورین ما نحوه صحیح انجام کار را آموزش ببینید. نحوه قیمت گذاری بازاریابی شبکه های اجتماعی ما به طور کامل قرار دادی است و با توجه به وضعیت فعلی و اهداف شما محاسبه می شود.

ارسال درخواست


کارهایی که توسط ما انجام شده

ما در حال ساخت پل هایی در فن آوری وب هستیم تا بتوانیم هدف مشتری را به واقعیت متصل کنیم.

نمایش نمونه کارها