البـرز، فردیس، شهرک وحدت،
بلوار یخ، خیابان سوم غربی، پلاک ۸۰، طبقه ۱
۳۶۶۶۸۳۲۸ ۰۲۶
۵۶۶۶۸۳۲۸ ۰۹۳
info@web-city.ir
support@web-city.irبازاریابی شبکه های اجتماعی
بازاریابی از طریق رسانه های اجتماعی

رسانه های اجتماعی به عنوان یک ابزار قدرتمند ارتباطی، به شرکت ها این امکان را می دهد تا به مشتریان خود در هر جایی که هستند دسترسی پیدا کنند، در حالی که برندهای خود را مشخص می کنند و پایگاه مشتریان خود را گسترش می دهند. اگر این مهم به درستی انجام شود، بازاریابی رسانه‌های اجتماعی می‌تواند با کمک به ایجاد پیوندهای طبیعی و افزایش ترافیک، آگاهی، شناخت برند و حسن نیت، کارایی سایر تکنیک‌های بازاریابی، از جمله بهینه سازی موتور جستجو (SEO) و بازاریابی موتور جستجو (SEM) را افزایش دهد. اگر با استراتژی، مدیریت یا تبلیغات رسانه های اجتماعی مشکل داشتید، ما در وب شهر می توانیم به شما کمک کنیم.
خدمات ما


توسعه استراتژی شبکه های اجتماعی

ما طیف وسیعی از خدمات مشاوره با ارزش شبکه های اجتماعی را ارائه می دهیم که از طریق آنها به شما کمک کنیم تا به نتایج ملموس از فعالیت های رسانه های اجتماعی خود دست پیدا کنید.مدیریت تبلیغات شبکه های اجتماعی

خدمات تبلیغات شبکه های اجتماعی ما در سرعت بخشیدن به رشد کسب و کار مشتریان ثابت شده است. با تبلیغات مناسب و صحیح از طریق شبکه های اجتماعی، ۱۰۰٪ از مشتریان ما نتایج گرفته اند.ایجاد محتوای شبکه های اجتماعی

ما با ارائه طیف وسیعی از خدمات نوشتن و ارسال محتوای شبکه های اجتماعی به شما کمک می کنیم، که به طور مستقیم یا غیرمستقیم پیشنهادات خود را از طریق شبکه های اجتماعی آنلاین بازاریابی کنید.
بازاریابی شبکه های اجتماعی چیست؟

باید گفت: بازاریابی رسانه های اجتماعی یا SMM، شکلی از بازاریابی اینترنتی است که شبکه های مختلف رسانه های اجتماعی را به منظور دستیابی به ارتباطات بازاریابی و اهداف برندسازی پیاده سازی می کند. این نوع بازاریابی در درجه اول شامل فعالیت هایی است که شامل اشتراک گذاری اجتماعی محتوا، فیلم ها و تصاویر برای اهداف بازاریابی و همچنین تبلیغات پولی در رسانه های اجتماعی است.Social Media Marketingچرا شما نیازمند مدیریت شبکه های اجتماعی هستید؟

 

 

مشتریان شما در شبکه های اجتماعی حضور دارند.

صرف نظر از اینکه شرکت شما در چه صنعتی فعالیت می کند، مشتریان شما روزانه از رسانه های اجتماعی استفاده می کنند. مهم است که آنها را درگیر و مرتبط با برند خود نگه دارید تا همیشه اولین گزینه آنها در انتخاب باشید.

 

افرادی هستند که شرکت شما را جستجو می کنند.

اگر شرکت شما محصول یا خدماتی را ارائه می دهد، می توانید یقین داشته باشید که افرادی در مورد آن صحبت می کنند و به دنبال شرکت هایی هستند که آن را ارائه می دهند. خدمات مدیریت رسانه های اجتماعی ما به کسب و کار شما کمک می کند تا به گفتگو بپیوندد و مشتریانی جدید ایجاد کند.

 

مردم در مورد شرکت شما در رسانه های اجتماعی صحبت می کنند.

شما باید به آنچه مشتریانتان در مورد شرکت شما در رسانه های اجتماعی می گویند، گوش دهید و به نگرانی های آنها پاسخ دهید. خدمات مدیریت رسانه های اجتماعی ما بر برجسته کردن جنبه های مثبت آنچه شرکت شما برای ارائه دارد می کوشد و صادقانه به اظهارات منفی پاسخ می دهد.

 

شرکت ها شایسته مدیریت خبره رسانه های اجتماعی هستند.

اکثر صاحبان مشاغل و مدیران بازاریابی زمانی برای مدیریت تمام کانال های رسانه های اجتماعی خود ندارند. هر یک از اعضای ما در وب شهر منخصص در زمینه مدیریت رسانه های اجتماعی هستند و مجموعه ما می تواند به شما کمک کند تا به اهداف بازاریابی خود و یک پایگاه مشتری جدید برسید.فرآیند کار ما


مـشــاوره رایـگــان

اســتــراتــژی توسـعـه

مـدیـریـت تـبـلـیـغــات

مـدیـریـت اجـتـمـاعــی

ایـجاد محتوای خوب و موثر

گزارش و سـنـجـش
چگونه می توانیم به شما کمک کنیم؟

ابتدا متخصصین مجرب ما به شما مشاوره خواهند داد، تا تاثیرات این نوع تبلیغات بر کسب و کار خود را بدانید. ما گروهی اجتماعی هستیم و کسب‌وکار جدید ما عمدتاً از توصیه‌ها و ارجاع‌های مشتریان و دوستانی می‌آید که می‌دانند ما چگونه کار می‌کنیم. پیشنهاد ما این است که خود شما به طور مستقیم با مشتری در ارتباط باشید، و از مشاورین ما نحوه صحیح انجام کار را آموزش ببینید. نحوه قیمت گذاری بازاریابی شبکه های اجتماعی ما به طور کامل قرار دادی است و با توجه به وضعیت فعلی و اهداف شما محاسبه می شود.


ارسال درخواست


کارهایی که توسط ما انجام شده

ما در حال ساخت پل هایی در فن آوری وب هستیم تا بتوانیم هدف مشتری را به واقعیت متصل کنیم.


نمایش نمونه کارها